Zakázková výroba

Svařování metodou TIG
Svařujeme metodou TIG materiály jako nerez, měď, titan, hliník, mosaz, vysokouhlíková ocel. Máme bohaté zkušenosti se svařováním, díky kterým poskytujeme kvalitní služby s garancí příznivých cen.

Výroba zábradlí, žebříků z nerezu 
Vyrábíme zábradlí, žebříky z nerezu určené zejména pro čistírny a bazény. Naši kvalifikovaní pracovníci přistupují ke každé zakázce individuálně a s maximální vstřícností, aby splnili Vaše požadavky, nejen při výrobě nerezových zábradlí a žebříků.

Výroba strojní omítačky z nerezu
Vyrábíme strojní omítačky z nerezu. Nabízíme kvalitní nerezové strojní omítačky v různých provedeních za příznivé ceny. Použitý nerezový materiál zaručuje vysokou životnost a kvalitu. Pro veškeré informace nás neváhejte kontaktovat.

Výroba nerezových nádrží a násypek
Zabýváme se výrobou nerezových nádrží. Jedná se především o nádrže, násypky pro potravinářské a chemické provozy. Výrobu zajišťujeme dle požadovaných norem. Naši kvalifikovaní pracovníci odvádí tu nejlepší práci pro Vaši spokojenost.

Svařování hliníku
Jsme odborníky na svařování hliníku. Hliník je lehký, dobře se obrábí, tvaruje pod lisem, nerezaví, dá se recyklovat, ale také je dobře svařitelný. Přesvědčte se o jeho kvalitách sami. Poskytujeme poradenství.

Svařování nerezu
V portfoliu služeb nechybí ani svařování nerezu. Obraťte se na skutečné odborníky v oboru, kteří poskytují spolehlivé a kvalitní služby vycházejcíí z letitých zkušeností v oboru savřování nerezu.